top of page

About Us

Tutkum Alışveriş Mağazaları

Tutkum Halı Mobilya Elektrikli Ev Aletleri Ltd Şti Merkez Ankara Batıkentte olmak üzere Cami Yurt Mescit Halıları ve 3 Şubeli Alışveriş Mağazaları ile 10 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mağaza olarak en büyük gayemiz kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda sunabilmektir. Firmamız birçok büyük markanın bayiliğini de yapmakta olup, ürün yelpazesinde 12.987 farklı ürün barındırmaktadır. 

Kaliteli ve güler yüzlü personeli ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumumuz, bunu "Müşteri Memnuniyet İlkesi" olarak benimsemiştir. Batıkent’te ve Şentepe de sizlere hizmet vermeye çalışan kurumumuza aynı zamanda internet mağazamız üzerinden de ulaşabilirsiniz. 

Kaliteyi ve yeniliği takip eden, sürekli daha iyi hizmet vermeyi kendisine ilke edinen Tutkum Halı Mobilya Elektrikli Ev Aletleri Şti bu ilkeden yola çıkarak sunulan ürün ve hizmetlerin kalitesinde çıtayı hep daha yükseğe çekmeyi hedeflemektedir. 20 personeli, 4 yöneticisi ile birlikte sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen Halı Mobilya Elektrikli Ev Aletleri ltd Şti sizleri de bekleriz.

 

Saygılarımızla...

bottom of page